bc1cce46c749d475ed3cbb89964b5bf4 2x Moda | İki Bilinmeyenli Bir Moda

Zara bluz modelleri 2014

Anasayfa / Zara Bluz

Eğer kombinleriniz stilinizi yansıtıyorsa Zara bluz modellerini zaten kullanıyorsunuzdur. Ama daha önce Zara bluz kullanmamışsanız bu koleksiyona dikkatli bakın derim. Zara bluz modelleri şık bir kombin için ideal parçaları bir araya getiriyor. Yer alan tasarımlar son derece zarifler. Bunun yanı sıra kullanılan her parça istediğiniz şekilde kombinlere izin verdiği için de alternatifleriniz arasında olması gereken parçalar içeriyor.

Sade tasarımlarında bile kendi çizgisini bozmayan Zara bluz modellerinde kullanışlı parçaları ile dikkat çekiyor. Yer alan tasarımlar içinde günlük yaşamınızın en sevilen kıyafetleri sergileniyor olacaktır. Bu nedenle elinizdeki pantolon, etek ya da elbiseleri gözünüzün önünden geçirin. Sonrası koleksiyonu incelemeye kalıyor. Zara bluz modelleri kışlık tasarımlarında kadife ve yumuşak dokular tercih ediliyor. İş yaşamının güçlü bayanları bir pantolon üzerine giyebileceğiniz kadife Zara bluzlar çok kullanışlı bir seçim olabilir. Bunun yanı sıra etek ya da deri montlarınızla da kombinleyebilirsiniz Zara bluzları. Kullanılan parçalar arasındaki ortak nokta rahatlık. Hangi kıyafeti seçerseniz seçin Zara bayan bluz modelleri ile birleştirdiğinizde size çok rahat ve şık bir bayan görüntüsü kazandırıyor. Bu nedenle seçimlerinizi yaparken zevklerinizden taviz vermeyin. Geniş kol ağızları, rahat kesimler, derin dekolteleri Zara bluz 2014 koleksiyonunda sıklıkla göreceksiniz. Bu nedenle sevdiğiniz modelleri bulup çıkarmanız gerekecek. Zara bayan bluz modelleri 2014 koleksiyonları günlük yaşamda da kullanabileceğiniz ortak modeller sunuyor.

Kışlık kalın kumaşlar Zara bluz tasarımlarında gömlek ya da bluz için kullanılabiliyor. Dar paça kotlarınız varsa önü kısa arkası uzun Zara bluz modellerini kullanabilirsiniz şık bir tercih olur. Bir başka öneri de şifon bluzlar. Bu yıl Zara bayan bluz tasarımlarında yer alan önü kısa arkası uzun şifon gömlekler de iyi bir seçim olabilir. Zara bluz modelleri 2014 koleksiyonlarının en kullanışlı modelleri ise kombineler. Straplez yaka olmaları ve badi şeklinde tasarlanmaları nedeni ile gömlek içlerinde ya da ceket içlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir parçadır. Zara bluz bayanların severek kullandığı modellerden bir tanesi. Eğer dolabınızda bir Zara bluz modeli varsa istediğiniz her kıyafette kullanabilirsiniz.

Önceki yazı: Kırmızı etek modelleri 2014

twitle paylaş beğen li pinle öner Sayfamız

Bir Cevap Yazın

Etiketler: , , ,
«
»