c03eaa8dce3da0e0270625b177850180 Mango elbise modelleri 2014 | 2X Moda

Mango elbise modelleri 2014

Anasayfa / Mango Elbise

Şu bir gerçek ki biz kadınlar Mango elbise modellerini seviyoruz. Mutlaka giymeseniz bile merak ettiğiniz Mango mağazalarına şöyle bakıp çıkmışsınızdır. Bu nedenle Mango elbise modellerini mercek altına aldık. Bu sezonun Mango elbiseleri elbette göz dolduran şık tasarımlara imza atıyor. İçinde her zaman kullanabileceğiniz ya da giymeye kıyamayacağınız Mango elbise tasarımları göreceksiniz. Markanın kalitesi ortada. Tarzını da dahil edersek Mango elbise 2014 koleksiyonu göz kamaştırıyor diyebilirim.

2014 Mango elbise modellerinde dikkat çeken ilk model şifonlar. Her ne kadar kış olsa da Mango elbise modellerinde şifonlardan vazgeçmemiş. Bu modeli belki gün içinde kullanamazsınız ama şık bir gece için elbette kullanabilirsiniz. Üzerinde deri ceket ve kısa botlarla ideal bir kombin yakalayabilirsiniz. Bunun dışında kışlık bir elbise olarak Mango elbisenin kazayağı bu yıl çok moda. Farklı yerlerde de görmüş olabilirsiniz ama markanın modelleri daha şık derim. Kazayağı desenli bir Mango elbise modeli altına kısa botlar ve ideal kombin. Mango elbise modelleri 2014 koleksiyonun en güzel yanı da bu zaten. Hangi kıyafeti seçerseniz seçin kombinlemeniz çok kolay oluyor. Bu nedenle mağazalara göz ucuyla baksanız bile yeter. Mango elbiselerde bu yıl şal desenler de kullanılıyor. Genellikle şifon kaplama ya da daha kalın krep kumaşlar bunun için ideal. Son zamanlarda krep kumaşlı elbiseler de oldukça kullanışlı bir seçim. Bu nedenle markanın tasarımlarında yer alan krep kumaşlı Mango elbise modellerine mutlaka bakın.

Mango elbise modellerinde desenli ya da tek renk olarak birçok elbise görebilirsiniz. Dökümlü modellerin yer aldığı Mango elbiselerde spor havası hakim. Bu nedenle günlük yaşamınızda, dışarı çıktığınızda ya da eğer rahat bir iş ortamınızda varsa dökümlü, şal desenli Mango elbiseleri kullanabilirsiniz. Ama siz biraz daha ciddi, klasik bir model arıyorsanız bunun için de çözüm Mango elbisede. Markanın iki renkli, iki kumaşlı elbiselerini bunun için kullanabiliyorsunuz. Kalem etek kullanılan mango elbise modellerinde bu ikili modeller yer alıyor. Haliyle şık tasarımlar. Mango elbise modelleri mutlaka görmeniz gereken bir koleksiyon. Bu nedenle de bakmanızda yarar var derim.

Önceki yazı: Kabarık gelinlik modelleri 2014

twitle paylaş beğen li pinle öner Sayfamız

Bir Cevap Yazın

Etiketler: , , ,
«
»