29700bf779e44f4af4ddacfa63618f1f Dantel örnekleri 2014 | 2X Moda

Dantel örnekleri 2014

Anasayfa / Dantel

Danteller her sezonun modası aslında. İster kıyafetlerde isterseniz de aksesuar olarak birçok dantel örneği görebilmeniz mümkün. Elbette elde özel olarak hazırlana dantellerin yeri ayrı. Hani derler ya ‘el emeği, göz nuru’ diye işte bu nedenle dantel örnekleri el işlemesi ise ayrı bir değer kazanır. Bu yıl da dantel seven bayanlar için yeni ve güzel örnekler var. Farklı ve yaratıcı tasarımları dantel örneklerinde görebiliyorsunuz. Bir çeyiz için ya da hediyelik olması için bu örnekleri kullanabilirsiniz.

Dantel örmek zaman alan bir iştir. Bu nedenle dantel örerken sabır en önemli şeydir. Hele bir de elinize ilk defa dantel alıyorsanız daha çok sabra ihtiyacınız var demektir. Bu nedenle ilk defa yapacak olanların dantel örneklerinde daha basit ve sade örnekleri denemesinden yanayım. Hem şevkiniz kırılmaz hem de işi öğrenene kadar alıştırma yapmış olursunuz. Dantel örneklerinde en iyi yol da kolaydan zor doğru gitmek. Zaten devam ettikçe elinizin bu sanata ne kadar yatkın olduğunu ve ne kadar alışkanlık kazandığınızı gözlemleyebilirsiniz. Mesela birçok insan dantel örneklerini incelerken yapacağı ilk deneme modeli her zaman havlu kenarıdır. Hem basit hem de gösterişli durdukları için ilk seçilen model olurlar kendileri. Eğer dantel örneklerinde daha detaylı modelleri deniyorsanız da elinizin alışkanlık kazanmasını sağlamanız gerekir.

Dantel örneklerinde kullanılan modeller de her geçen yıl daha farklı ve ilgi çeken modeller içermeye başlıyor. Bu nedenle de eğer moda olan bir dantel örneği görmek istiyorsanız sürekli takipte olmanız gerekiyor. Yeni modeller daha modern ve daha kolay kullanılabilen örnekler içeriyor. Bunun dışında eğer evinizde dantel örneklerine yer vermek istiyorsanız daha kolay yollar da var.

Herkesin el işi kabiliyetli olmayabilir. Bu durumda da elbette hazır satılan modellere talep çok olacak demektir. Eğer siz de isterseniz hazır satılan modelleri kullanabilirsiniz. Organze tüllere dikilen dantel örnekleri son zamanlarda birçok bayanın evlerde çeyizlerde değerlendirdiği modellerdir. Bunun dışında saten ve organze tül ile birlikte kullanılan modelleri de görebilirsiniz. Hazır modelleri olsun, el emeği modeller olsun danteller her zaman biz Türk kadınların ilgisini çekecek. Her zaman kullanmayabilirsiniz ama bence dantel örneklerine de ara sıra göz gezdirmek gerekebilir.

Önceki yazı: Bayan bot modelleri 2014

twitle paylaş beğen li pinle öner Sayfamız

Bir Cevap Yazın

Etiketler: , , ,
«
»